04/09/2017

14. září 2017 v 20:57 | Kayla Smith |  Dear Diary...,
Ahoj Kaylo, pamatuješ si, jak jsi psala, že si tady budeš vylejvat srdíčko? Je čas začít!
První školní den pro mě začal vyjímečně až v 5:20 silným kafem a rychlou snídaní. Řekla bych, že samota byla cítit ve vzduchu už od rána.
Bude to znít jako nějakej dramatickej Wattpadovskej příběh, kde osamocená holka potká kluka svých snů - a to samozřejmě v moment, kdy se jí sesypou učebnice a on jí je pomůže sebrat. To - těžko říct, jestli bohužel nebo bohudík - není můj případ. Teda až na tu osamocenou holku.
Moje jediná kamarádka to s naší školou vzdala a odešla jinam. Taky klasickej začátek všech romantickejch příběhů - krásná holka začne chodit na novou školu, kde nikoho nezná, začnou ji šikanovat roztleskávačky, ale i tak se do ní zamiluje školní hezounek. Nikdo se už ale nikdy nestará o ty lidi, který za sebou nechala.
Agonie se mi teda dostávala do těla každým nádechem.
V tý příšerný budově školy se vůbec nic nezměnilo. Ani ty lidi. Pár holek dorazilo o něco dřív, aby si zabraly dobrý místa, a objímaly všechny, kdo vešel do dveří. Kromě mě. Já se - určitě ne naposledy - modlila, aby už začala hodina a nemusela jsem schovávat svoji samotu za knížku. Venku se míjeli rodiče studentů prvních ročníků, a hrdost, že se jejich potomci dostali zrovna na tuhle školu, jim sršila z očí.
O prázdninách jsem udělala několik stovek důležitých životních rozhodnutí. Jako třeba že přestanu kouřit. Upřímně je lehčí trávit volnej čas mezi hodinama venku s cigárem, než ve třídě mezi lítostnejma pohledama, který stejně nikdy nepromluví. Asi to nebude zas tak lehký, jak jsem si myslela.

A jak to šlo u Vás? Zažili jste někdy něco podobnýho? Nebo máte vtipnou historku z prvního dne, kterou chcete sdílet se světem?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama