Den 1.

19. září 2017 v 20:27 | Kayla Smith |  Getting thinner
Stoupla jsem si před zrcadlo a změna úhlu osvětlení mi poskytla pravdivý výhled na mé tělo. Viděla jsem obrovská stehna, svěšené ruce, celulitidu po celé zadní straně těla, dvojitou bradu. Nedá se říct, že by to byl hezký pohled.
Přes prázdniny jsem se moc nehýbala a do toho ještě začala užívat antikoncepci, tím pádem šla kila nahoru a teď mám svaly tak ztuhlé, že si skoro ani nezavážu tkaničky. Věcí, které mi naznačovaly, že bych s tím měla něco dělat, přibývalo: Nejdřív přítel, který mi řekl, že na rok staré fotce jsem hubenější, fakt, že jsem se nemohla vejít do triček a džín, stoupnutí na váhu, která ukazovala nelichotivé číslo, a hlavně BMI index, který jsem si dneska vypočítala a ukazuje 25,14, což znamená nadváhu.
Dneska jsem se tedy snažila začít s tím něco dělat - dala jsem si normální porci snídaně a pak k večeři kus pečiva, pokoušela jsem se i cvičit. Bohužel jsem to všechno zalila ananasovým džusem, což nebylo nejmoudřejší rozhodnutí, protože obsahuje strašně moc kalorií.
Necítím se ve svém těle příjemně - nejradši bych se schovala do tmy, aby mě nikdo neviděl. Nesnáším léto, protože musím nosit kraťasy, ve kterých je vidět, že se mi třesou stehna i při chůzi - a co teprve když musím běžet! Nikdy už se nebudu muset stydět za svoje tělo, když okolo mě projde hezká hubená holka - to ony ještě budou závidět mně!
Co se předchozích zkušeností týče, tak jsem zkoušela zvracet, ale nikdy se mi to nepovedlo, nevím proč. Samozřejmě, že bych mohla hubnout zdravě - dvě hodiny denně se hýbat a jíst zdravě - ale upřímně mi nepřijde, že bych na tom byla vyloženě špatně. Velikost S mi perfektně sedí, břicho mám opravdu ploché a mým nejoblíbenějším jídlem je dušená brokolice a kuskus. Někdy to proložím tatrankou nebo čokoládou, ale neřekla bych, že jsem nějaký extrémista. Tak jako tak se budu muset vzdát i své brokolice a znovu se vrátit ke žvýkačkám, dělání si nehtů a uklízení jen proto, abych nemyslela na svůj hlad.
Na Tumblr jsem četla, že trvá pouhé dva týdny, než to ucítím, čtyři, než to uvidím, a osm, než o tom budou všichni mluvit. Perfektní! Na kaloricketabulky.cz jsem si tedy založila účet a nastavila denní maximum na 500 kalorií. Sbohem, kila!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama