Sarah Valeová, část I.

17. září 2017 v 10:03 | Kayla Smith |  Osobní peklo
Sarah jsem poznala v první třídě, kdy jsem na ní koukala vážně překvapeně, protože jsem ještě nikdy neviděla člověka, co má oči tak blízko u sebe. Poprvé jsme spolu promluvili pár dní poté, v družině, když se mě zeptala, jestli bych si nechtěla hrát s kuchyňkou (nechtěla jsem, zajímalo mě spíše vyšívání, ale kývla jsem na to). Za krátkou dobu se z nás staly vážně dobré kamarádky.
O pět let později jsem přestoupila na jinou a lepší školu. Všichni mi říkali, že se tam budu muset hodně učit, tak jsem se radši pro jistotu odstřihla od všech lidí. Jednou se za mnou s mojí kamarádkou zastavila, měly jsme si toho hodně co vyprávět, a samozřejmě jsme naplánovaly i tunu dalších věcí. Bohužel nám tohle scházení se vydrželo pouhý týden, a každá z nás se poté vrátila zpátky ke svému životu.

Za dva roky přestoupila na stejnou školu jako já, tím pádem jsme zase byly ty dobré kamarádky jako v první třídě. Říkaly jsme si všechno, všude chodily spolu a mě se čím dál tím víc zmocňoval pocit, že jsme skoro stejné. Teda až na jednu věc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama