Welcome to my mind.

14. září 2017 v 20:40 | Kayla Smith
Na patnáctý pokus píši úvodní článek - vždycky jsem nějaký napsala a pak zjistila, že se mi design opět nenačítá, tak jsem blog několikrát obnovovala - neúspěšně. Tím pádem nemám nic a to kouzlo psaní prvního článku je tatam.

Nic se ale nemění na tom, že moje myšlenky při zakládání tohoto blogu byly "To bude tak trapný, jestli na to někdo přijde," a "Doufám, že to nikdo nikdy nebude číst." Tím jsem si vlastně vykopala svůj vlastní hrob - bude-li to někdo číst, budu se stydět; nebude-li to nikdo číst, bude mi to líto.

Jak už se dalo pochopit z těch prvních pár vět, bude se jednat o osobní blog. Takový deníček.
Sem tam, obzvlášť když se objeví nějaký příšerný trend, plánuju psát i o make upu, ale hlavně to bude zaměřený na můj svět, takže se asi nebudu divit, když to nesklidí takový úspěch, po jakém toužím. A až si to tady za několik let přečtu, budu myslet na to, jak krásný to bylo, když mě nic netrápilo, i když se to teď jeví jako největší tragédie světa. Prozatím si tady budu vylejvat srdíčko. Každej potřebujeme svůj ventil.
Netradiční přezdívku (správně, není to moje pravé jméno) jsem si zvolila z prostého důvodu - kvůli anonymitě. Nemusím se bát, že někdo s IQ 20 objeví můj blog a bude mě stalkovat, aby mě mohl ponížit. Taky je fajn, že můžu být vlastně kýmkoliv; holkou vzadu v autobuse, starou paní, co krmí kachny, nebo dokonce tou nejpopulárnější holkou na škole; můžu vypadat jakkoliv a říkat cokoliv, protože vím, že lidi, co tohle čtou, nikdy v životě nepotkám. Jaká to krásná svoboda.

Abych byla upřímná, tak mi každé ráno vykouzlí na tváři úsměv, když vidím, že si má slova někdo přečetl, a když někdo zanechá komentář, jsem pak šťastná celý den. Vážím si každého čtenáře a určitě se ráda podívám i na vaše blogy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eleanore Eleanore | Web | 14. září 2017 v 20:58 | Reagovat

pekny blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama